Logo Obozu Naukowego

Architektura i design

Dla kogo?

Warsztaty z zakresu architektury i designu skierowane są do osób interesujących się zagadnieniami z zakresu szeroko rozumianego projektowania: architektury, wnętrz, grafiki użytkowej, designu.

Warsztaty z tej dziedziny są dla osób planujących studia na takich kierunkach jak architektura, architektura wnętrz, design, wzornictwo przemysłowe, projektowanie, grafika, art&design, architektura krajobrazu, scenografia, rzeźba, badania artystyczne, projektowanie mebli, meblarstwo, projektowanie produktu, scenografia, visual arts.

Dlaczego warto?

W trakcie warsztatów z tej dziedziny uczestnicy zmierzą się z licznymi zadaniami praktycznymi m.in. zaprojektowaniem przedmiotu codziennego użytku, elementu placu zabaw, logotypu, przygotowaniem rzutu i makiety mieszkania i wiele innych, co pozwoli im lepiej poznać tę dziedzinę i odpowiedzieć na pytanie, czy ten kierunek studiów i kariery zawodowej jest dla nich najlepszym wyborem!

Prowadzący warsztaty

Warsztaty będą prowadzone przez absolwentów Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którzy obecnie zajmują się dydaktyką dzieci, młodzieży oraz studentów, a także aktywnie pracują w zawodzie - projektując wnętrza, wystawy, grafiki użytkowe oraz biorąc udział w licznych wystawach malarstwa i sztuki współczesnej. Udział w warsztatach pozwoli uczestnikom na poznanie tajników studiów oraz pracy w ramach tej dziedziny.

Warsztaty, w których możesz wziąć udział

Grupa wiekowa oznaczona kolorem:

Uczniowie po 7 i 8 klasie

Licealiści

Architektura wnętrz

Tworzenie projektu mieszkania, czyli łączenie piękna i funkcjonalności

10-16.07.2024 r.

Architektura i design

Warsztat rozbudzający kreatywne myślenie w praktycznej formie

28.07-3.08.2024 r.