Logo Obozu Naukowego

FAQ

Co zrobić, gdy na warsztacie w którym chciałbym uczestniczyć nie ma już wolnych miejsc?

W tej sytuacji wybierz inny warsztat lub zaznacz, że nie wybierasz żadnego warsztatu, a w polu dotyczącym listy rezerwowej zaznacz warsztat w którym chciałbyś uczestniczyć w pierwszej kolejności. Jeśli miejsce na wskazanym warsztacie się zwolni, skontaktujemy się z Tobą.

Co zrobić, jeśli w formularzu rejestracyjnym popełniłem błąd?

Wystarczy skontaktować się z nami mailowo (e-mail: kontakt@oboznaukowy.edu.pl) i poinformować czego dotyczy zmiana.

Czy mogę dwukrotnie wypełnić formularz rejestracyjny?

Nie, formularz rejestracyjny można wypełnić tylko raz (daną identyfikującą jest PESEL). Jeśli chcesz  kolejny raz wypełnić formularz, skontaktuj się z nami mailowo (e-mail: kontakt@oboznaukowy.edu.pl).

Czy jest mozliwość korzystania ze specjalnej diety?

Tak, ale wszystkie diety przygotowywane indywidualnie w Ośrodku są płatne dodatkowo - 100 zł za turnus. Opłaty naliczane są za diety wegańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe/bezmleczne, cukrzycowe oraz za wszystkie alergie (wykluczenia) na przynajmniej jeden produkt. Bezpłatna jest dieta wegetariańska. Wybraną opcję diety nalezy zaznaczyć w odpowiednim polu w formularzu zgłoszeniowym. Dodatkowa opłata zostanie dodana do pełnej opłaty za Obóz.

Czy można dokonać rejestracji na Obóz na Indywidualnym Koncie Obozowicza?

Nie, zarejestrować się na Obóz można jedynie wypełniając formularz rejestracyjny.

Jak wygląda dzień zmiany turnusów, w przypadku uczestników pozostających na kolejny turnus?

Osoby pozostające na kolejny turnus, w dniu zmiany turnusów maja zapewnione pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację) oraz pozostają na terenie ośrodka pod opieką wychowawców. Tego dnia kadra organizuje dla młodzieży zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Jakie dokumenty uczestnicy muszą zabrać ze sobą na Obóz?

Uczestnicy muszą zabrać ze sobą na Obóz podpisane dokumenty:

 • Kartę kwalifikacyjną/karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku,
 • Regulamin Akademickiego Obozu Naukowego,
 • Zgodę rodziców/opiekunów na podejmowanie decyzji związanych z leczeniem dziecka i podawanie leków,
 • Obowiązki informacyjne w związku z przetwarzaniem danych osobowych (Zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Niepełnoletnie osoby, które będą samodzielnie, bez opieki rodzica/prawnego opiekuna opuszczały ośrodek wypoczynkowy (w przypadku osób korzystających z transportu własnego) lub miejsce przyjazdu autokaru (w przypadku osób korzystających z transportu zorganizowanego), mają obowiązek posiadać przy sobie podpisane przez rodzica/opiekunka prawnego OŚWIADCZENIE nr 3 ws. samodzielnego powrotu do domu uczestnika, zawarte w Dokumentach Obozowicza.

Wszystkie dokumenty generują się na Indywidualnym Koncie Obozowicza. Wzory dokumentów są również dostępne na stronie https://lato.oboznaukowy.edu.pl/dokumenty.

Do kiedy należy opłacić udział w Obozie?

Zaliczkę w wysokości 900 zł należy wpłacić w ciągu 3 dni roboczych od daty rejestracji (w przypadku udziału jednego uczestnika: w dwóch turnusach Obozu – 1800 zł, w trzech turnusach Obozu – 2700 zł, w czterech turnusach Obozu – 3600 zł, w pięciu turnusach Obozu – 4500 zł, w sześciu turnusach Obozu – 5400 zł), natomiast pozostałą część opłaty należy uregulować do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej (tj. pierwszego zarezerwowanego turnusu). W przypadku rejestracji na Obóz w terminie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, całą opłatę należy uregulować w ciągu 3 dni roboczych od rejestracji.

Jakie są mozliwości transportu na Obóz?

Osoby które nie mają możliwości samodzielnego dojazdu i powrotu z Obozu, mogą skorzystać z transportu autokarowego, zapewnianego przez Organizatora. Koszt transportu:

 • I - IV turnus w jedną stronę (Warszawa - Piękna Góra lub Piękna Góra - Warszawa) - 120 zł
 • I - IV turnus w dwie strony (Warszawa - Piękna Góra - Warszawa) - 240 zł
 • V - VI turnus w jedną stronę (Warszawa - Sielpia lub Sielpia - Warszawa) - 100 zł
 • V - VI turnus w dwie strony (Warszawa - Sielpia - Warszawa) - 200 zł

Szczegóły dotyczące transportu znajdują się na stronie Program Obozu

Co obejmuje cena Obozu?

Cena Obozu obejmuje:

 • 6 noclegów w pokojach wieloosobowych z łazienkami (I-IV turnus pokoje 4, 5 – osobowe w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek w Pięknej Górze; V-VI turnus pokoje 2, 3 – osobowe typu studnio w Ośrodku Wypoczynkowym "Łucznik" w Sielpi);
 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – I-IV turnus rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem; V-VI turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. W przypadku uczestników pozostających na kolejny turnus, w dniu zmiany turnusów zapewnione zostanie całodzienne wyżywienie;
 • udział w wybranych warsztatach naukowych (20 godzin - 25 jednostek lekcyjnych w ciągu 5 dni zajęć);
 • udział w wykładach, zajęciach rekreacyjno-sportowych i integracyjnych przewidzianych w programie Obozu;
 • ubezpieczenie NNW;
 • opiekę wykwalifikowanych wychowawców;
 • pamiątkową koszulkę z wyjazdu (1 koszulka dla uczestnika, bez względu na liczbę turnusów).